Warsztaty kulinarne z Gorenje

Jakiś czas temu kilku blogerów zostało zaproszonych do showroomu marki Gorenje w Ożarowie Mazowieckim. Szczerze mówiąc nie wiedziałam co mnie czeka na miejscu, tym bardziej nie wiedziałam kto też został zaproszony. Jednak na miejscu od razu zobaczyłam znajome twarze blogerów, z którymi często spotykam się na warsztatach kulinarnych.

 DSC_0005 DSC_0444

I tym razem nie było inaczej, na stołach czekały na nas w gotowości sprzęty Gorenje i masa śnajlepszej jakości wieżych składników. Okazało się, że warsztaty obejmą swoim zakresem kuchnię włoską, a będzie je prowadził przesympatyczny Wojtek Lewandowski :)

 DSC_0197

Po wstępnych uprzejmościach, powitaniu i oprowadzeniu nas po showroomie przez przedstawicieli marki Gorenje, zabraliśmy się do dzieła. Wspólnymi siłami przygotowaliśmy:

  • sałatkę z pieczonych buraków z serem gorgonzola i orzechami włoskimi,

IMG_0952

  • pstraga z grzybami i szynką parmeńską,

IMG_0955

  • risotto milanese z szafranem podane z osso-buco z gremolatą cytrynowo-pietruszkową.

IMG_0957

Sprawdziło się tutaj powiedzenie, że proste potrawy są zazwyczaj najsmaczniejsze! Zasiedliśmy do stołów i spałaszowaliśmy te przysmaki.

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i z niecierpliwością czekam na kuchnię tajską:)

Comments

  1. Facet@OpinieArganowy says

    Świetne warsztaty i bardzo dobre dania, jakie miałyście przygotować. Pytanie dlaczego wśród osób zaproszonych nie ma ani jednej osoby płci brzydkiej? Dyskryminacja w biały dzień :)

    Mimo wszystko gratuluje wzięcia udziału i czekam na relację z kuchni tajskiej, której jestem fanem, jednak lepiej czuje się w chińskiej być może przez łatwiejszy dostęp składników na moim terenie. A być może przez to, że dłużej z nią eksperymentuje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>